suma: 0,00 zł do kasy
Czas realizacji zamówienia

DOSTAWA  I CZAS REALIZACJI

1. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Towar może być również odebrany osobiście w miejscu uprzednio ustalonym przez Strony lub dostarczony przez Sprzedającego osobiście na warunkach ustalonych przez strony. W tym celu należy skontaktować się ze Sprzedającym:  kontakt@cafemia.pl
2. Czas realizacji zamówienia to okres, który jest wymagany aby przygotować i skompletować zamówione towary oraz zrealizować wysyłkę. Wynosi od 1 do 2 dni roboczych. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany, kontaktujemy się z Kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.
3. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą/kredytową powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu do czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
4. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
5. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. 
6. Przesyłki można monitorować na stronach firm kurierskich. Wystarczy wpisać numer listu przewozowego (otrzymacie go w e-mailu od przewoźnika oraz od nas z informacją o statusie przesyłki).
7. Odbiór osobisty towaru następuje w Gdyni, ul. Abrahama 20/2 lub w każdym innym miejscu uzgodnionym przez strony.

 

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl