Konkurs Robusta Mia

 

KONKURS ROBUSTA MIA

Odpowiedz na pytanie konkursowe:

Która z mieszanek kawowych cafeMia zawiera najwięcej Robusty?

Odpowiedzi przesyłajcie na e-mail: kontakt@cafemia.pl

Odpowiedź powinna być w temacie maila. Do wygrania trzy równorzędne nagrody w postaci 1 kg kawy Mia Rosso lub Honduras SHG do wyboru przez wygranego, palona ziarnista lub zmielona na jego życzenie.Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie:www.cafemia.plZASADY KONKURSU

Odpowiedz na pytanie konkursowe:Która z mieszanek kawowych Cafemia zawiera najwięcej robusty? Odpowiedź prześlij na e-mail: kontakt@cafemia.pl

Odpowiedź powinna być w temacie maila.Odpowiedzi, które znajdą się w komentarzach na naszym profilu będą usuwane.NAGRODA:

Wśród uczestników konkursu rozlosujemy trzy równorzędne nagrody w postaci kawy Mia Rosso lub Honduras SHG do wyboru przez wygranego, palona ziarnista lub zmielona na jego życzenie.CZAS TRWANIA KONKURSU:

Początek: 5 czerwca

Koniec: 20 czerwca

Wyniki: 21 czerwcaTERMIN WYSYŁKI NAGRÓD

Do 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu oraz otrzymania danych do wysyłki od zwycięzców.ORGANIZATOR KONKURSU

ASTRADES Sp. z o.o. ul. Abrahama 18/12, 81-352 Gdynia, NIP: 586-227-62-86Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu oraz późniejszego ogłoszenia wyników.

Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Za wszystko odpowiedzialny jest Organizator. Uczestnik konkursu powierza informacje Organizatorowi promocji, a nie serwisowi Facebook.

W konkursie nie będą uwzględniane odpowiedzi zawierające treści powszechnie uznawane za wulgarne lub obraźliwe albo naruszające dobra osobiste lub prawa wyłączne osób trzecich. Cytaty nalezy umieścić w cudzysłowiu lub podpisać, zaznaczyć w komentarzu, iż cytat jest osoby trzeciej.

Uczestnik konkursu przystępując do udziału w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora zgodnie z ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883z późn. zmianami).

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.